istanbul escort

Hoş Geldiniz, visitor! [ Login

 

Çekingen ve utangaç Nazlı

Merhaba adının hakkını veren bir yapıya sahip bir kadınım yaşım 24 hangi ilçede yaşadığımı soracaksınız hemen yanıtlayayım Esenyurt ‘ta yaşamaktayım. İlk tanıştığım kişilere karşı biraz utangaç olabiliyorum ama merak etmenize gerek yok kısa bir sohbet ile sanki uzun süredir görüşüyormuş gibi kendimi rahat hissederim aynı şekilde sizde rahatlayacaksınız. Sohbet ettiğimiz süreyi görüşmeden saymıyorum bu konuda herhangi bir çekinceniz olmasın.

Kendi evim aslında buluşmak için müsait tek başıma yaşıyorum ve çevrede ki insanlar beni tanımıyor ama tek yaşadığım için hiç tanımadığım hakkında bilgi sahibi olmadığım birini evime çağırmam ne kadar doğru olur ? Bu yüzden ilk buluşmamızı evimin aşağısında yer alan bir cafede yapabiliriz yada beni otele çağırabilirsiniz. Artık sizin için hangisi uygun olursa.

Seanslık ve gecelik olmak üzere iki çeşit hizmetim mevcut seans en fazla yarım saat sürer ve tek postalık olup gecelik hizmetimde ise gece saat 10 ile 11 gibi başlarız ve sabaha kadar devam eder. Daha fazla bilgi için ulaşmanızı bekliyorum.

No Tags

340 total views, 3 today

  

Bir Yanıt Için “Çekingen ve utangaç Nazlı”

  1. mesaj bekliyorum