istanbul escort

Hoş Geldiniz, visitor! [ Login

 

Uzun boylu alımlı bir bayanın misafiri olun

Selam benim adım Neriman yaşım 24 dileyenleri evimde misafir etmek için bu satırları yazıyorum. Otellerden yana çekinceleriniz varsa ve sizi evinde misafir edecek alımlı bir kadın arıyorsanız doğru sayfadasınız. Benimle iletişime geçmeden önce sizler için hazırlamış olduğum bilgilerimi okursanız sevinirim.

İlk olarak fotoğrafımdan başlamak istiyorum üzerine tıklayın veya dokunun ve büyük ekranda inceleyin ben sadelikten hoşlanan gösterişten uzak duran bir kadınım. Aynı zamanda kendime bakıyorum ve oldukça güzel bir fiziğe sahibim. Tüm detayları ben tek tek yazmayacağım sizler kendi gözleriniz ile görebilirsiniz.

Yaşadığım yeri merak edenler varsa ben Nişantaşı içerisinde yaşıyorum ve dileyenleri burada kendime ait olan evde misafir ediyorum. Aynı zamanda isteyenler beni otele davet edebilirler illa evime geleceksiniz diye bir durum söz konusu değildir.

Hatta gerçek olup olmadığımdan emin olmak istersniz ilk olarak evimin yakınında bir restoran yada cafe tarzı bir yerde oturup birer kahve içebiliriz. Ben kendime güveniyorum ve gerçekliğimi bu şekilde dileyenlere ispat ediyorum.

No Tags

338 total views, 1 today